دسته بندی ها
نظرسنجی

به نظر شما علت عدم استقبال مناسب اعضای سازمان برای شرکت در مجامع عمومی چیست؟

  • عدم اطلاع اعضااز نقش و جایگاه مجمع عمومی به عنوان بالاترین رکن تصمیم ساز سازمان
  • اطمینان از عملکرد هیئت مدیره و احساس عدم نیاز به پیگیری
  • عدم انگیزه لازم در اصلاح امور با توجه به عملکردهای سازمان
  • نامناسب بودن نحوه اطلاع رسانی برگزاری مجامع عمومی
  • نبود تفاوت بین اعضای غیر فعال و فعال که در مجامع حضور می یابند
  • اطمینان از اینکه مصوبات مجمع تاثیری در آینده سازمان ندارد

ارسال نظر     نتایج
پیوندها
اوقات شرعی
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir

مجموعه دستورالعمل ها و ابلاغیه های هیئت مدیره

ابلاغ شرح خدمات نظارت،طراح و ناظرهماهنگ کننده و نمونه نظام نامه دفاتر مهندسی

باتوجه به اینکه یکی از اهداف و خط مشی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان به استناد بند 2 ماده 2 قانون مذکور، تنسیق امور مربوط به مشاغل و حرفه های فنی و مهندسی می باشد، در همین راستا شرح خدمات نظارت به تفکیک در رشته های عمران، معماری، نقشه برداری، برق و مکانیک، شرح خدمات ناظر و طراح هماهنگ کننده (مدیر هماهنگ کننده طراحی) و همچنین نمونه نظام نامه دفاتر مهندسی که تدوین و جمع بندی آن از طرف هیئت مدیره به گروه نظارت سازمان تفویض شد و  در جلسات مختلف به تصویب رسید

تاریخ : دیروز, 15:33

(بانک اطلاعاتی مهندسان عضو سازمان)

اطلاعیه مهم در خصوص تکمیل سامانه مهندس یار

به اطلاع  اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم می رساند ، از تاریخی که سازمان اعلام خواهد نمود واریز وجه به حساب اعضاء تنها از طریق سیستم محب صورت خواهد پذیرفت که لازمه آن درج اطلاعات اعضاء محترم در سیستم خواهد بود.

تاریخ : 6 بهمن 1393

توضیح علت نرسیدن پیامک های سازمان به برخی از اعضا

تعدادی از اعضای محترم سازمان با مراجعه به واحد روابط عمومی و یا با ارسال پیام های مختلف در سایت سازمان علت نرسیدن پیام های تبلیغی به تلفن همراهشان را جویا می شوند که به اطلاع این دسته از مهندسان گرامی می رساند ؛ علت اصلی نرسیدن پیامک های سازمان به آنان ، مسدود کردن دریافت پیامک های تبلیغاتی است ؛ چرا که سامانه پیامکی سازمان  نیز از جمله شماره های تبلیغی به شمار می رود.

تاریخ : 6 بهمن 1393

بیانیه اجلاس گروه های تخصصی شهرسازی نظام مهندسی استانها

 سیزدهمین گردهمایی گروه های تخصصی شهرسازی سازمان نظام مهندسی ساختمان استانهای ‏کشور با صدور بیانیه ای در استان بوشهر به کار خود پایان داد.

تاریخ : 6 بهمن 1393

واکاوی پرونده ای در شورای انتظامی(پرونده شماره دوازدهم)

به منظور ارتباط بیشتر اعضا با فعالیت ها ، گردش کار و ظرافت هایی که مهندسان عضو سازمان در راستای انجام وظیفه قانونی خود باید بدان توجه داشته باشند و همچنین آشنایی با  مراحل تشکیل و  رسیدگی پرونده ها به منظور عبرت  قرار دادن موضوع و پیشگیری از وقوع موارد مشابه ،  از این پس به همت شورای انتظامی استان  برخی از پروانده هایی که  انعکاس آنها می تواند در جهت جلوگیری از بروز تخلفات مشابه انتظامی موثر باشد به همراه توضیحات لازم و مشورت های مقتضی در سایت سازمان منتشرخواهد شد.

تاریخ : 5 بهمن 1393

فراخوان چاپ آگهی در سالنامه و رزرو غرفه نمایشگاه همایش روز مهندس

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم آماده معرفی خدمات ویا تولیدات شرکت های معتبردر زمینه صنعت ساختمان در قالب چاپ آگهی های تبلیغاتی در سررسید سال 1394این سازمان و همچنین در اختیار قرار دادن غرفه های نمایشگاه همایش روز مهندس می باشد .

تاریخ : 4 بهمن 1393

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار می شود/

نتایج برنامه تیم والیبال سازمان در مسابقات لیگ دسته یک استان

مسابقات لیگ دسته اول والیبال استان قم با حضور 8 تیم برتر استان از روز جمعه مورخ 26 دی ماه در سالن طاهریان واقع در میدان آزادگان خیابان مرصاد خانه والیبال برگزار می گردد.

تاریخ : 4 بهمن 1393

صفحه نخست روزنامه های امروز ِسه شنبه 7 بهمن 1393

اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم می توانند صفحه نخست روزنامه های سراسر کشور بتاریخ امروز  ِسه شنبه 7 بهمن1393 را در این صفحه مشاهده نمایند.

تاریخ : 1 بهمن 1393

گزارش تصویری/

سمینار گزارش نویسی ویژه مهندسان مکانیک برگزار شد

جلسه گروه تخصصی مکانیک اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با محوریت سمینار گزارش نویسی با تدریس آقای مهندس حسین صفایی روز دوشنبه 29 دی ماه در سالن همایش سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

تاریخ : 30 دی 1393

ویژه کارمندان سازمان /

دوره آموزش مجازی زندگی به سبک اسلامی و ایرانی برگزار شد

دوره آموزش مجازی زندگی به سبک اسلامی و ایرانی ویژه کامندان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با تدریس دکتر مزرعه شاهی برگزار شد.

تاریخ : 28 دی 1393

سمینار کاربرد میراگرها برای استهلاک انرژي زلزله برگزار شد

سمینار آموزشی کاربرد میراگرها برای استهلاک انرژي زلزله، با تدریس استاد دکتر سید مهدی زهرایی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران  در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم برگزار  شد.

تاریخ : 24 دی 1393

دکتر زهرایی در گفتگو با روابط عمومی نظام مهندسی قم:

مهندسان تصور نکنند روش‌های جدید و پیشرفته ساخت و ساز؛ تنها برای پروژه‌های بزرگ کاربرد دارد

عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: مهندسان نباید تصور کنند که روش‌های جدید و پیشرفته ساخت و ساز؛ تنها برای پروژه‌های بزرگ  است، بلکه از این روش‌ها در ساختمان‌های معمولی هم می‌توان استفاده کرد.

تاریخ : 24 دی 1393

واکاوی پرونده ای در شورای انتظامی(پرونده شماره یازدهم)

به منظور ارتباط بیشتر اعضا با فعالیت ها ، گردش کار و ظرافت هایی که مهندسان عضو سازمان در راستای انجام وظیفه قانونی خود باید بدان توجه داشته باشند و همچنین آشنایی با  مراحل تشکیل و  رسیدگی پرونده ها به منظور عبرت  قرار دادن موضوع و پیشگیری از وقوع موارد مشابه ،  از این پس به همت شورای انتظامی استان  برخی از پروانده هایی که  انعکاس آنها می تواند در جهت جلوگیری از بروز تخلفات مشابه انتظامی موثر باشد به همراه توضیحات لازم و مشورت های مقتضی در سایت سازمان منتشرخواهد شد.

تاریخ : 21 دی 1393

قابل توجه مهندسان عمران/

دستورالعمل طراحی و اجرای سقف های تیرچه و بلوک

به اطلاع مهندسان رشته عمران مي رساند با توجه به انتشار نشريه شماره 543 مربوط به دستورالعمل طراحي و اجراي سقف هاي تيرچه بلوك از سوی معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبری رئیس جمهور ، این دستورالعمل را می توان از طریق فایل زیر دریافت نمایید.

تاریخ : 20 دی 1393
نشریه پنجره
آخرین اطلاعیه ها
آخرین اخبار
پیوندها
پیشنهادات و انتقادات

پیشنهادات و انتقادات خود را در این قسمت درج نمائید.

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
پیغام: