دسته بندی ها
نظرسنجی

به نظر شما علت عدم استقبال مناسب اعضای سازمان برای شرکت در مجامع عمومی چیست؟

  • عدم اطلاع اعضااز نقش و جایگاه مجمع عمومی به عنوان بالاترین رکن تصمیم ساز سازمان
  • اطمینان از عملکرد هیئت مدیره و احساس عدم نیاز به پیگیری
  • عدم انگیزه لازم در اصلاح امور با توجه به عملکردهای سازمان
  • نامناسب بودن نحوه اطلاع رسانی برگزاری مجامع عمومی
  • نبود تفاوت بین اعضای غیر فعال و فعال که در مجامع حضور می یابند
  • اطمینان از اینکه مصوبات مجمع تاثیری در آینده سازمان ندارد

ارسال نظر     نتایج
پیوندها
اوقات شرعی
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir

آغاز ثبت نام استخر قدس در شش ماهه دوم سال ویژه اعضا

به اطلاع  اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم می رساند ، برنامه استخر قدس در شش ماهه دوم سال 93 به شرح ذیل می باشد ؛خواهشمند است با مطالعه مطالب ذیل  نسبت به ثبت نام  اقدام نمایید.


تاریخ : 30 مهر 1393

از سوی دفتر مقررات ملی ساختمان اعلام گردید:

اطلاعیه در خصوص داوطلبان آزمون خرداد ماه 93 که وضعیت آزمون آنها در دست بررسی است

بدینوسیله به اطلاع شرکت‌کنندگان محترم آزمون خرداد ماه 93 که نتایج آنها «در دست بررسی» اعلام گردیده است می‌رساند، با توجه به هماهنگی بعمل آمده با ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها برای تعیین وضعیت نتیجه آزمون داوطلبان، انجام مصاحبه حضوری برای داوطلبان در رشته‌های عمران(اجرا) و معماری(اجرا) در استان محل عضویت انجام می‌شود.

تاریخ : 30 مهر 1393

اجرای طرح پایش سلامت ویژه اعضای سازمان آغاز شد

طی تفاهمنامه ای که فی مابین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و بیمارستان علی بن ابی طالب (ع) قم منعقد شد اعضای سازمان می توانند برای شرکت  در طرح پایش سلامت اقدام  نمایند.

تاریخ : 28 مهر 1393

واکاوی پرونده ای در شورای انتظامی(پرونده شماره شش)

به منظور ارتباط بیشتر اعضا با فعالیت ها ، گردش کار و ظرافت هایی که مهندسان عضو سازمان در راستای انجام وظیفه قانونی خود باید بدان توجه داشته باشند و همچنین آشنایی با  مراحل تشکیل و  رسیدگی پرونده ها به منظور عبرت  قرار دادن موضوع و پیشگیری از وقوع موارد مشابه ،  از این پس به همت شورای انتظامی استان  برخی از پروانده هایی که  انعکاس آنها می تواند در جهت جلوگیری از بروز تخلفات مشابه انتظامی موثر باشد به همراه توضیحات لازم و مشورت های مقتضی در سایت سازمان منتشرخواهد شد.

تاریخ : 27 مهر 1393

در گفتگو با مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری قم مطرح شد:

ضرورت تشكيل اتاق فكر پايش ساخت وساز استان قم

74 درصد واحدهاي مسكوني در استان قم از ساختاري با مصالح آجر و آهن با سنگ و آهن تشكيل شده و تنها 14 درصد اسكلت فلزي و 8 درصد بتن آرمه مي باشد يا به تعبير ديگر 20 الي 25 درصد بناهاي مشمول در استان قم نوساز و داراي استحكام لازم در برابر تهديدات طبيعي مانند زلزله مي‌باشد.

تاریخ : 27 مهر 1393

از سوی مهندس ترکان صورت گرفت:

تقدیر از روابط عمومی سازمان به عنوان روابط عمومی برتر در هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی

در نشست تخصصی بررسی راهکارهای کاهش خطر پذیری ساختمان ها در زلزله به مناسبت هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی ،  از روابط عمومی های برتر در هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی در خصوص فعالیت های رسانه ای و برنامه های استانی تقدیر شد.

تاریخ : 26 مهر 1393

با حضور استاندار قم:

مانور بزرگ امداد و نجات استان قم در روستاي حصارشنه برگزار شد

همزمان با هفته ايمني در برابر زلزله و بلاياي طبيعي و با حضور استاندار قم، مانور بزرگ امداد و نجات استان قم در روستاي حصارشنه از توابع بخش مركزي برگزار شد.

تاریخ : 24 مهر 1393

بارخوانی گفتگو با مدیر کل استاندارد قم به مناسبت روز استاندارد :

چگونگی ارائه گزارش مهندسان در مواجهه با مصالح ساختمانی غیر استاندارد

مهندسان می توانند هرگونه مشاهده مصالح ساختمانی غیر استاندارد  را در تماس با اداره نظارت بر اجرای استاندارد اداره کل استاندارد استان قم به شماره های 36608808 -36633195-36633351   اطلاع رسانی کنند تا پیگیری های لازم و نمونه برداری و آزمون های مختلف از آن مورد انجام شود تا در صورت مغایرت با استانداردها و الزامات تعریف شده ، نمرات منفی برای آن کالاها در نظر گرفته و در صورت نیاز آن کالا از بازار  نیز جمع آوری شود.

تاریخ : 22 مهر 1393

گزارشی به مناسبت هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی:

احداث ساختمان با اصول مهندسی راهی برای کاهش خسارات زلزله

باید همواره موضوع وقوع زلزله در کشور را جدی گرفت و تمهیدات پیشگیرانه‌ای برای آن اندیشید؛ تا شاهد کمترین خسارات و تلفات جانی و مالی باشیم که بهترین راه برای جلوگیری از صدمات فراوان ناشی زلزله، احداث ساختمان‌هایی بر اساس اصول مهندسی و مقاوم است.

تاریخ : 22 مهر 1393

به مناسبت هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی :

ویژه برنامه نظام ساخت از سوی سازمان از شبکه قم پخش شد

نظام ساخت برنامه ای است  از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و با مشارکت صداوسیما قم در راستای فرهنگ سازی در امر رعایت مقررات ملی ساختمان ، آشنایی بیشتر شهرواندان با قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان  و بررسی مسائل و موضوعات عرصه ساخت و ساز  تهیه و هر هفته از رادیو قم پخش می شود.

تاریخ : 20 مهر 1393

از سوی سازمان امور مالیاتی راه اندازی شد/

سایت دفتر خدمات مالیاتی جهت تسهیل ارتباط مودیان

 در راستای اجرای دستورالعمل ستاد صیانت از حقوق شهروندی و خط مشی سازمان امور مالیاتی در امر خدمات رسانی و تکریم ارباب رجوع به استحضار می رساند ؛ سایت اینترنتی دفترخدمات مودیان جهت تسهیل ارتباط و دسترسی عموم مودیان محترم به اطلاعات و اخبار عمومی و تخصصی  منتشره و بسته های موضوعای مالیاتی به شرح ذیل راه اندازی شده است.

تاریخ : 14 مهر 1393

پکیج نرم افزاری برای تفکیک آپارتمان بر تکنولوژی مجازی ساز VMware WorkStation

با تلاش انجام شده در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم  پکیج نرم افزاری برای تفکیک آپارتمان بر تکنولوژی مجازی ساز VMware WorkStation  ایجاد شد.

تاریخ : 12 مهر 1393

با حضور مهندسان عمران:

سمینار آموزشی متره و برآورد برگزار شد

سمینار آموزشی متره و برآورد ویژه مهندسان عمران سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم روز جمعه 11 مهر ماه در سالن سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

تاریخ : 12 مهر 1393

گروه نظارت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم

نمایش موارد فنی استخراج شده از بازدیدهای میدانی(شماره یک)

یکی از مهمترین وظایف هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان وفق بند 5 ماده 15 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان نظارت بر حسن انجام خدمات مهندسی اعضا می باشد.در این راستا هیئت مدیره محترم سازمان نظام مهندسی استان قم نسبت به تشکیل گروهی 9نفره متشکل از نمایندگان تمامی رشته ها اقدام کرده است که در این زمینه هیئت مدیره را یاری می کنند.

تاریخ : 9 مهر 1393
نشریه پنجره
آخرین اطلاعیه ها
آخرین اخبار
پیوندها
پیشنهادات و انتقادات

پیشنهادات و انتقادات خود را در این قسمت درج نمائید.

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
پیغام: