تمدید مهلت ثبت نام نامزدهای عضویت در هیات مدیره سازمان تا دوشنبه ۷ تیرماه

با پیشنهاد هیات اجرایی و تصویب دستگاه نظارت مهلت ثبت نام نامزدهای هیات مدیره سازمان تا پایان وقت اداری دوشنبه هفتم تیرماه تمدید شد. متقاضیان نامزدی از فرصت ایجاد شده برای ثبت نام استفاده نمایند.

بر اساس اعلام دستگاه نظارت هر یک از نامزدهای انتخابات هیات مدیره سازمان باید از تاریخ صدور پروانه پایه یک تا ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ حداقل دو سال سابقه فعالیت حرفه ای داشته باشند.

آگهی دعوت از نامزدهای عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان قم

نظربه اینکه نهمین دوره انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در اواخر شهریورماهاوایل مهرماه توسط هیات اجرایی انتخابات برگزار خواهد شد، لذا بدینوسیله از کلیه علاقه­ مندان حائز شرایط نامزدی دارای پروانه اشتغال بکار معتبر مهندسی در یکی از رشته ­های اصلی معماری، عمران، تاسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، شهرسازی، ترافیک و نقشه­ برداری که واجد شرایط مندرج درماده 11 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و ماده 59 آئین­ نامه اجرایی آن بشرح زیر بوده و علاقه­ مند به عضویت در هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هستند دعوت می شود با در دست داشتن:

1) اصل و تصویر مصدق پروانه معتبر اشتغال به کار مهندسی

2) اصل و تصویر مصدق کارت یا گواهی معتبر عضویت در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

3) اصل و تصویر مصدق مدارک تحصیلی در رشته اصلی (مبنای صدور پروانه اشتغال به کار مهندسی)

4) اصل و تصویر مصدق تمام صفحات شناسنامه

5) اصل و تصویر مصدق کارت ملی

6) دو قطعه عکس 4×3

7) تصویر مصدق نامه استعفا و برگ پذیرش آن برای بازرساناعضای شورای انتظامی استان

8) گواهی عدم سوء پیشینه کیفری

9) گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر از آزمایشگاههای مورد تأیید هیأت اجرایی و دستگاه نظارت استان

تا تاریخ  دوشنبه 7 تیرماه در ساعات اداری به دبیرخانه هیأت اجرایی انتخابات واقع در اداره کل راه و شهرسازی به آدرس ابتدای آزادراه  قم تهران  مراجعه و ثبت نام نمایند.

بدیهی است مدت فوق به هیچ وجه قابل تمدید نمی­ باشد و به درخواست های ناقص یا درخواست­ هایی که پس از اتمام مدت مذکور و درخواست هایی که نامزد عضویت در هیأت مدیره دارای شرایط لازم یا مدرک تحصیلی در رشته­ های مرتبط نمی­ باشد ترتیب اثر داده نمی­ شود.

«علاقه­مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط عضویت در هیأت مدیره به محل دبیرخانه هیأت اجرایی و یا به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم مراجعه نمایند»

هیأت اجرایی انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم

کد خبر 514

کد خبر 566

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =