تیتر سه سرویس

 • مجموعه اطلاعات بیمه های سازمان

  مجموعه اطلاعات بیمه های سازمان

  کتاب مجموعه اطلاعات بیمه ها به همت کمیته خدمات بیمه ای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در 5 فصل تهیه و تدوین شده که در ذیل قابل دریافت و مطالعه می باشد.

 • فراخوان مناقصه بیمه درمان تکمیلی ،درمان بی نام ، عمر و حوادث اعضا و کارکنان سازمان

  فراخوان مناقصه بیمه درمان تکمیلی ،درمان بی نام ، عمر و حوادث اعضا و کارکنان سازمان

  فراخوان مناقصه بیمه درمان تکمیلی ،درمان بی نام و عمر و حوادث گروهی اعضا و کارکنان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در سال جاری به شرح فایل ذیل می باشد.

 • ثبت نام بیمه زندگی (عمر) و سرمایه گذاری

  ثبت نام بیمه زندگی (عمر) و سرمایه گذاری

  پیرو اطلاع رسانی قبلی از طریق سایت سازمان و پیامک در ارتباط با بیمه زندگی (عمر) و سرمایه گذاری به آگاهی می رساند از آنجایی که توافق نامه بیمه عمر طولانی مدت می باشد نیازمند بررسی عمیق و رایزنی همه جانبه و تنظیم شرایط خصوصی و توافق نامه دقیق بود که با اولویت بخشی و هدف گذاری هیئت مدیره سازمان، توسط همکاران محترم در کمیته بیمه سازمان نتیجه نهایی حاصل گردید.

 • راهنمای ثبت نام و نحوه استفاده از خدمات بیمه تکمیلی درمان

  راهنمای ثبت نام و نحوه استفاده از خدمات بیمه تکمیلی درمان

  با عنایت به برگزاری مناقصه بیمه تکمیلی و تعیین برنده، اعضای محترم سازمان نظام مهندسی و نظام کاردانی ساختمان استان قم، می توانند جهت دریافت اطلاعات ثبت نام، شرایط و نحوه استفاده از خدمات درمان تکمیلی بیمه معلم به راهنمای زیر مراجعه فرمایند.

 • توافقنامه مسئولیت حرفه ای و مدنی مجریان حقیقی و حقوقی

  توافقنامه مسئولیت حرفه ای و مدنی مجریان حقیقی و حقوقی

  به اطلاع اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم و مجریان ذیصلاح می رساند ، از تاریخ 21 تیرماه جهت انعقاد قرارداد می توانند به شرکت بیمه رازی شعبه نمایندگی مهدی تقوی پور به شماره همراه 09123533782 با کد 220287  به آدرس زیر مراجعه نمایند.

 • فراخوان و نحوه بیمه مسئولیت حرفه ای و مدنی گاز

  فراخوان و نحوه بیمه مسئولیت حرفه ای و مدنی گاز

  به اطلاع بازرسین محترم گاز سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم می رساند ، از تاریخ 25 مردادماه می توانند جهت انعقاد قرارداد به شرکت بیمه رازی شعبه نمایندگی آقای مهدی تقوی پور به شماره همراه 09123533782 با کد 220287  به آدرس زیر مراجعه نمایند.

 • اطلاعیه در خصوص خدمات بی نام درمان تکمیلی سال 1399-1400

  اطلاعیه در خصوص خدمات بی نام درمان تکمیلی سال 1399-1400

  اطلاعیه در خصوص خدمات بی نام درمان تکمیلی سال 1399-1400 ویژه اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم به شرح ذیل اعلام می گردد.