مجموعه خانه مهندس در قم الگویی برای کشور است

رئیس سازمان رئیس نظام مهندسی ساختمان کشور احداث مجموعه فرهنگی ورزشی خانه مهندس قم را الگویی مناسب برای کشور یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم ، مهندس خرم رئیس سازمان رئیس نظام مهندسی ساختمان کشور در حاشیه بازدید از مجموعه فرهنگی ورزشی خانه مهندس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی از سوی هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم برای احداث مجموعه خانه مهندس صورت پذیرفته که این مجموعه می تواند برای سایر استانها الگو و نمونه باشد.

 رئیس سازمان رئیس نظام مهندسی ساختمان کشور بیان داشت: سالن ورزشی این مجموعه بسیار با کیفیت ساخته شده و از آن می توان جزو سالن های ورزشی در سطح ملی یاد کرد.

 مهندس خرم ادامه داد: در مجموعه خانه مهندس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم، موضوع اسکان و اقامت هم باید در نظر گرفته شود چرا که مهندسان از سراسر کشور می توانند از این امکانات در سفر خود به شهر مقدس قم بهره مند شوند و از طرفی در کنار این مجموعه باید احداث تالار و مراکز تجاری نیز مد نظر باشد تا از این محل درآمدی برای مجموعه فراهم آید.

 رئیس سازمان رئیس نظام مهندسی ساختمان کشور همچنین بر فضاسازی محوطه مجموعه خانه مهندس با بهره گیری از آبنما، نورپردازی و فضاسبز و در عین حال بر راه اندازی مرکز بازی های رایانه ای برای جوانان و نوجوانان در کنار این مجموعه تاکید کرد.

 مهندس خرم از تلاش های هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم برای احداث این مجموعه تقدیر کرد و عنوان داشت: آنچه در این بازدید از خانه مهندس مشاهده کردیم خستگی ما را از تن بیرون کرد و امیدواریم روز به روز شاهد پیشرفت و اعتلای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استانها و به خصوص قم که همواره در عرصه های مختلف پیشتاز بوده است باشیم.

 

کد خبر 409

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =